Duyurular

 • 13/07/2018

  İSG Profesyonellerinin Dikkatine!

  Belgelendirme ve Vize İşlemlerine Dair Ödemeler Hakkında
 • 13/07/2018

  Bireysel İşlemlerde e-Dönem

  Bireysel İşlemlerde e-Dönem
 • 13/07/2018

  SINAV VE BELGELENDİRME

  SINAV VE BELGELENDİRME İŞLEMLERİ HAKKINDA/İSG-KATİP REVİZYONU
 • 13/07/2018

  FİİLİ ÇALIŞMA SÜRELERİNE İLİŞKİN DUYURU

  FİİLİ ÇALIŞMA SÜRELERİNE İLİŞKİN DUYURU
 • 13/07/2018

  İSG GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DUYURU

  15 ARALIK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK 2018-İSG ARALIK DÖNEMİ SINAV DUYURUSU
 • 01/06/2018

  2018 YILI II. DÖNEM İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI

  2018 YILI II. DÖNEM İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINA YÖNELİK C, B, A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİMİZ İÇİN KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Hakkımızda

Seçkin İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri, 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Grup firmamız bünyesinde Çalışma Bakanlığı Emekli İş Başmüfettişlerinin de bulunduğu deneyimli bir kadroyla;

 

1. OSGB(Ortak Sağlık Güvenlik Birimi)


·      İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti

·      İşyeri Hekimliği Hizmeti

·      Yardımcı Sağlık Personeli Hizmeti

 

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ( O.S.G.B ) Hizmetleri, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında alınması zorunlu bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından izinli bir birimimizdir. OSGB’miz, bünyesinde bulunan A, B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Yradımcı Sağlık Personelinden oluşan deneyimli kadrosu ile yasanın öngördüğü İşyeri Hekimliği, Yardımcı Sağlık Personeli, İş Güvenliği Uzmanlığı ve diğer İSG hizmetlerini sunmaktadır.


2. AKADEMİ; İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Yardımcı Sağlık Personeli Eğitimleri veren ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından izinli bir eğitim kurumudur. Akademimiz, alanında uzman üniversite öğretim üyeleri ile emekli iş başmüfettişlerinden oluşan deneyimli bir eğitim kadrosuna sahiptir.

 

Kursiyerlerimize, Grubumuza ait OSGB’de staj imkanı da sunulmaktadır. Eğitimlerimiz kendimize ait binada ferah bir ortamda sürdürülmektedir. İşyerimizin geniş otopark imkanı bulunmaktadır. Kurumumuza ulaşım da oldukça kolay olup mutat vasıtalar ile İstanbul yoluna (Ergazi/Batıkent) 100 metre mesafededir.


 

3. İŞ HUKUKU UYGULAMALARI MÜŞAVİRLİĞİ


DANIŞMANLIK Hizmetleri; İşletmelere, “İş Mevzuatı ve İSG Uygulamaları” alanında Çalışma Bakanlığı Emekli İş Başmüfettişleri ile ( Sosyal ve Teknik )  müşavirlik hizmeti de sunulmaktadır.


4. MÜHENDİSLİK KONTROLLERİ;  Grup firmamız, bünyesindeki Makine ve Elektrik Mühendisleri ile işletmelerdeki  bütün mühendislik kontrollerini ( Basınçlı Kap ve Kazanlar, Kaldırma Araçları, Elektrik Tesisat ve Topraklama, Paratoner) yapmaktadır.

 

5. ORTAM ÖLÇÜMLERİ; Firmamız bünyesindeki teknik personel ile işletmelerdeki tüm ortam ölçümleri (Gürültü, Aydınlatma, Gaz, Toz. Termal Konfor gibi ) yapılmakta ve raporlanmaktadır.

 


 

Kısaca, kurumumuz ile çalışanlar, çalışma hayatına ilişkin ihtiyaçlarına, bütün soru ve sorunlarına bir yerden hizmet alarak cevap bulabilmektedirler..….

                                        

Birlikte çalışmak dileği ile.

 

Seçkin İSG Eğitim, Mühendislik, Çevre ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

 

 
 

İstanbul Yolu Üzeri Gersan Sanayi Sitesi 2308 Sk. No 35 (Gersan PTT Karşısı) Ergazi/ANKARA
Tel : 0 312 257 21 33 - 0 312 257 21 27 - 0 312 257 21 47
Fax : 0 312 255 48 96
Email : info@seckinisg.com.tr